polityka prywatności

Polityka prywatności serwisu sekretybik.pl

Korzystając w każdej formie z serwisu sekretybik.pl wyrażasz jednocześnie zgodę zawartej w Polityce Prywatności.

Właściciel i wydawca w/w serwisów zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdego uczestnika w/w serwisów obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.

Wprowadzone zmiany nigdy jednak nie wpłyną na podstawową zasadę:

Serwis Sekretybik.pl nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych i adresowych użytkowników w/w serwisów. Wyjątek stanowią przypadki gdy osoba samodzielnie wyrazi zgodę rejestrując się w serwisach partnerskich współpracujących ze stroną.

Jeżeli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, proszę nie korzystaj z żadnego z w/w serwisów.

DANE OSOBOWE

W czasie korzystania z w/w serwisów możesz zostać poproszony(a) o podanie niektórych danych osobowych, poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony(a), to w większości przypadków imię, numer telefonu oraz adres e-mail.

Wymagane są tylko te dane, które są niezbędne do działania serwisów. Nie podanie wymaganych danych zablokuje czynność, której te dane dotyczą.

Subskrypcja biuletynu / listy mejlingowe

Subskrypcja elektronicznego biuletynu wymaga podaniu w odpowiednim formularzu swojego imienia, a także adresu email. Adres email jest niezbędny do wysyłania biuletynu, ebooka.

Niezapowiedziane wiadomości

Sekretybik.pl zastrzegają sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe zostały uzyskane dzięki działalności związanej z w/w serwisem. Pod określeniem „niezapowiedziane wiadomości” rozumie się informacje odnoszące się bezpośrednio do w/w serwisów (w szczególności zimany, aktualizaje, nowe oferty handlowe), niekomercyjne wiadomości (w szczególności życzenia, komentarze, nowości branżowe) oraz innych informacji.

Partnerzy

Polityka Prywatności, nie dotyczy serwisów, firm i innych podmiotów oraz osób fizycznych, których dane kontaktowe podane są na stronach w/w serwisów.

Jawne Dane Osobowe

Dane osobowe podane przy publikacji wypowiedzi/komentarzy na w/w serwisach są dostępne dla wszystkich (adres email jest ukryty).

Dane identyfikacyjne

Na niektórych podstronach w/w serwisów działa mechanizm cookies, dzięki któremu pozyskiwane są informacje o użytkownikach serwisu. Cookies są nieszkodliwe dla komputera.

Dodatkowo na większości w/w serwisów działa system, którego celem jest zbieranie informacji w celu tworzenia statystyk, oraz analizowania funkcjonowania serwisów.
Informacje, które mogą być zapisywane w czasie tego procesu to: IP komputera użytkownika, informacje o przeglądarce stron www/systemie operacyjnym komputera użytkownika, czas pobytu na stronie/podstronie serwisu, informacje o odwiedzonych stronach/podstronach w/w serwisów. Dane mogące słlużyć identyfikacji użytkownika nie są udostępniane osobom trzecim.

Odnośniki do innych stron

Serwis sekretybik.pl nie może ponosić odpowiedzialności za zawartość oraz za zasady prywatności obowiązujące na stronach do których prowadzą odnośniki na stronie.

SPRZEDAŻ / REKLAMACJE

Na większość produktów masz gwarancję związaną z zakupami w sieci.

ROZLICZENIA PŁATNOŚCI (systemy płatności)

Płatności na w/w serwisach obsługiwane są przez jeden z trzech systemów płatności: dotpay.pl (DOTPAY S.A.), Platnosci.PL (PayU S.A), lub PayPal. Na stronie ofertowej zawsze znajduje się logo systemu płatności obsługującego płatności na danej stronie.
Przykład: jeżeli na stronie znajduje się logo Dotpay, to Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem prowadzone są za pośrednictwem Centrum Rozliczeń Dotpay.

Ostatnia aktualizacja 15.08.2012

Możliwość komentowania jest wyłączona.